Salomon Cappadocia Short Trail

İstasyon Toplam Mesafe (km) Sonraki İstasyona Mesafe (km) Toplam Tırmanış (m) Sonraki İstasyona Tırmanış Sonraki İstasyona İniş (m) Zaman Sınırı (saat) İmkanlar
Start Ürgüp 0 11,2 0 352 -198 00:00
CP1 İbrahimpaşa 11,2 12,6 352 322 -479 02:00
CP2 Göreme 23,8 14,8 674 446 -433 04:30
Finish Ürgüp 38,6 0 1120 0 0 07:00

Program

14 Ekim 2021

12:00 - 20:00 EXPO - Ürgüp Meydanı

14:00 - 20:00 Kayıt ve Koşu Paketlerinin Teslimi - Turgut Özal Kongre Merkezi

15 Ekim 2021

10:00 - 20:00 EXPO - Ürgüp Meydanı

10:00 - 22:00 Bilgi Merkezi - Turgut Özal Kongre Merkezi

10:00 - 22:00 Kayıt ve Koşu Paketlerinin Teslimi - Turgut Özal Kongre Merkezi

11:00 - 12:00 Toplantı ''Elite Koşucu Presentasyonu'' 

19:00 - 22:00 Açılış Yemeği - Start & Finish Noktası

16 Ekim 2021

05:00 - 22:00 Bilgi Merkezi - Start & Finish Noktası

05:00 - 06:30 Kayıt ve Koşu Paketlerinin Teslimi (CUT & CMT & CTG/CMT) - Turgut Özal Kongre Merkezi

05:00 - 06:45 Bırakma Çantası Teslimi - Start & Finish Noktası

06:45 - 06:55 CUT - CMT ve CTG/CMT Koşu Brifingi - Start & Finish Noktası

07:00              CUT, CMT ve CTG/CMT Startı - Start & Finish Noktası

07:30 - 09:30 Kayıt ve Koşu Paketlerinin Teslimi (CST & CTG/CST) - Turgut Özal Kongre Merkezi

07:30 - 09:45 Bırakma Çantası Teslimi (CST) - Start & Finish Noktası

09:45 - 09:55 CST Koşu Brifingi - Start & Finish Noktası

10:00              CST ve CTG/CST Startı - Start & Finish Noktası

09:00 - 20:00 EXPO - Ürgüp Meydanı

11:00 - 24:00 Yarış Merkezi - Start & Finish Noktası

12:15 - 12:45 CST İlk Sporcuların Varışı (Tahmini)

13:15 - 13:45 CMT İlk Sporcuların Varışı (Tahmini)

17:00              CST & CTG/CST Zaman Limiti

19:30              CMT CTG/CMT Zaman Limiti

18:00 - 18:35 CUT İlk Sporcuların Varışı (Tahmini)

17 Ekim 2021

00:00 - 07:00 Yarış Merkezi - Start & Finish Noktası

07:00              CUT Zaman Limiti

09:00 - 12:30 EXPO - Ürgüp Meydanı

07:00 - 18:00 Bilgi Merkezi - Argeus Travel & Events

09:00 - 10:00 Salcano Kapadokya Çocuk Koşusu Kayıtları - Start & Finish Noktası

10:00             Salcano Kapadokya Çocuk Koşusu - Ürgüp Meydanı

11:00             Ödül Töreni ve Kapanış - Ürgüp Meydanı

 

Katılım Koşulları ve Kurallar


1. Genel Bilgi

Salomon Cappadocia Short Trail, UNESCO Dünya Mirasları listesinde yer alan eşsiz Kapadokya yöresinin vadilerinde ve platolarında gerçekleştirilen yaklaşık 38 km uzunluğunda ve 1120+ m. tırmanış içeren bir patika koşusudur.

Koşu, 16 Ekim 2021 tarihinde saat 10:00'da Ürgüp şehir merkezinden başlar. Katılımcıların kısmi yeterlilik esasına göre, 7 saat içerisinde parkuru tamamlamaları gereklidir. Kısmi yeterlilik, katılımcıların karşılaşabilecekleri doğa koşullarında güvenli bir şekilde koşularına devam etmelerine olanak sağlayacak malzemeleri yanlarında taşımaları anlamına gelmektedir.

2. Katılım Şartları

Koşu 18 yaşın üzerinde herkesin katılımına açıktır. Katılımcıların 16 Ekim 2021 tarihinde geçerli ve koşmalarına engel olmadığını belirtir bir sağlık belgesine veya bir spor federasyonundan onaylı sporcu lisansına (Atletizm, Triatlon, Dağcılık, Oryantiring veya Bisiklet Federasyonları) sahip olmaları gerekmektedir. İlgili belgeler koşu öncesi organizasyona ibraz edilecektir. Koşucuların atletik hazırlıklarının olması ve farklı hava ve doğa şartlarına uygun kıyafetler giymeleri gerekmektedir.

3. Kayıt

a) Kayıt şekli

Koşuya sadece kayıtlı koşucular katılabilir. Kayıtlar kapadokyaultratrail.com internet sitesi üzerinden gerçekleştirilecektir. Son kayıt tarihi 5 Ekim 2021, saat 17:00'dir.

Parkur değişiklikleri için son tarih 5 Ekim 2021, saat 17:00'dir. Katılımcı limitine ulaşılmış olan parkura geçiş yapılamaz.

Maksimum katılımcı sayısı 1500 kişi ile sınırlandırılmıştır. Kayıtlar bu limite ulaşıldığında son kayıt tarihi beklenmeden kapatılacaktır.

Yapılan her kayıt kişiye özeldir. Kayıt devrine veya bir katılımcı yerine başka birisinin koşmasına izin verilmeyecektir.

b) Kayıt ücreti

Kayıt ücretleri;

  • - İadesiz kayıt ücreti: 390 TL.
  • - İade edilebilir kayıt ücreti: 550 TL (31 Ağustos 2021 tarihine kadar yapılacak olan kayıt iptallerinde tam ücret iade edilir).
  • - 31 Ağustos 2021 tarihinden sonra kayıt ücreti: 550 TL (İadesiz).

Detaylı Bilgi

Katılımcı Listesi

Göğüs No Adı Soyadı Kulüp Ülke Kategori
3001 Mestan TURHAN Erkek 40-
3002 Oleksandr Chenikalo Run4U Erkek 40-
3003 Denis VLASSOV Almaty Erkek 40-
3004 Manuela Soccol New Balance/runners' lab Kadın 40-
3005 Mehdi Mersni Erkek 40-
3006 Ali Ghareh Gheibi شاخ بو شاخ Erkek 40-
3007 Edıs Kavgıć ARK SILVER ARROWS Erkek 40-
3008 Marius Dijokas Capital Runners Vilnius Erkek 40+
3009 Mohammad Faraji Stunner Runners Erkek 40-
3010 Cedric Hauben Erkek 40-
3011 Başar Necdet Ülker Runformance Erkek 40+
3012 Mikhail Ermokhin Skywalkers Erkek 40-
3013 Mustafa Orhan XBionic-KAYA running team Erkek 40-
3014 Egor Volkov Greensight Run Erkek 40-
3015 Çlirim Sahiti KTRA Erkek 40-
3016 Hilmi Güven Twilight Team Erkek 40+
3017 Serhat Bedii Borakan Erkek 40-
3018 Ayhan Esen Art Of Run Erkek 40+
3019 Serdar Bektaş SERDAR BEKTAŞ SPOR KULÜBÜ Erkek 40-
3020 Georgii Mavchun Northern Wind Erkek 40-
3021 Viktor Simashko I love running Odesa Erkek 40-
3022 Yuriy Vey Devspiration Erkek 40-
3023 Vehbi Kurşun Runformance Erkek 40+
3024 Artur Akkaliev #Homenkoteam Erkek 40-
3025 Abdülkadir Topkaraoglu Training Zone Erkek 40-
3026 Hasan İşbilir seleuceia sport Erkek 50+
3027 Ekaterina Savkina Kadın 40-
3028 Baran Nalbantoğlu Rundamental Erkek 40-
3029 Timur Artyukhin Extreme Athletex Erkek 40-
3031 Ferhat Sevil Runformance Erkek 40+
3032 Aysel Yalaç Salomon Team Turkey Kadın 40-
3033 Aleksandr Bazhyn I Love Running Odessa Erkek 40+
3034 Dmitrii Kvasov antalyada.ru Erkek 40-
3035 Antoine Sabatier Istanbul Expat Runners Erkek 40+
3036 Fatih Topçu Asla Durma Erkek 40+
3037 Cihan Çelebi Runfformance Erkek 40-
3038 Ferdi Aktaş RUNFORMANCE Erkek 40-
3039 Mehmet Güzel Training Zone Erkek 40-
3040 Oktay Yildiz Ankara Koşuyor Erkek 40-
3041 Nuray Bulut Göktepe Kadın 40-
3042 Ahmet Gürsesli Runist Erkek 40+
3043 Umut Onur Tombuloğlu Mavi Ayaklı Sümsük Kuşu Erkek 40+
3045 Sarp Ünlütokmak Runformance Erkek 40+
3046 İsa Yavuz Focus Mali Müşavirlik Erkek 40-
3047 Fatih Kaval Erkek 40+
3048 Hashem Zolghadr Erkek 40+
3049 Turgut Arslan KSK ONE TEAM Erkek 40-
3050 İsmail Ünal Ferdi Erkek 40-
3051 Murat Taştan Maniacs Erkek 40+
3052 Alperen Birim Erkek 40-
3053 Mehmet Bulca Erkek 40-
3054 Christoph Brunner Erkek 40-
3055 Sertaç Yazar Art of Run Erkek 40-
3056 Turgut Bas Aydos537 Erkek 40+
3057 Ali Cetin Erkek 60+
3058 Kamildin Rakhimov SRG Erkek 40-
3059 Gökmen Zengin Erkek 40+
3060 Ali Tetik Ferdi Erkek 40+
3061 Ümit Çilingir M&G RUNNİNG TEAM Erkek 40-
3062 Burçin Atli Runformance Kadın 40-
3063 Samuele Morisoli Running Team Montecarasso Erkek 40-
3064 Mustafa Ekseri Kapadokya Avanos Belediye Atletizm Erkek 60+
3065 Cem İsmail Değer Beat Run Crew Erkek 40-
3066 Serge Lopez SPORTIPS Erkek 60+
3067 Bahadir Boran Runformance Erkek 40+
3068 Kemal Bölükbaş Erkek 40-
3069 Veronika Nabokova SKY RUN GROUP Kadın 40-
3070 Mustafa Pehlivan adım adım ankara Erkek 50+
3071 Andrey Vinogradov Erkek 40-
3072 Erdem Ateş Bolder Erkek 40-
3073 İrfan Bozyiğit Erkek 50+
3074 Yunus Emre Eminler SAKARYA GÜCÜ Erkek 40-
3075 Halil Özkaya Garmin Koşu Grubu Erkek 40+
3076 Şahap Dede FK RUNNING Erkek 40-
3077 Fikret Umut İmren World Runners Erkek 40+
3078 Murat Onur Yüce Erkek 40-
3079 Enis Akay Adım Adım Bursa Erkek 40-
3080 Ali Alkaya ADIM ADIM ANKARA Erkek 40-
3081 Eric Henry Erkek 50+
3082 Mehmet Parlak Manavgat Runners Erkek 50+
3083 Serkan Saktanber BiKoşuAdanaSK Erkek 40+
3084 Ezgi Keskin Runformance Kadın 40-
3085 Halil Güçlü Beat Run Crew Erkek 40-
3086 Emre Erdoğan Beat Run Crew Erkek 40-
3087 Jurij Naumko Erkek 40+
3088 Seda Nur Çelik MADEİNÇELİK Kadın 40-
3089 İlhami Ayber Erkek 50+
3090 Kenan Yassikaya Yasam ve Doga spor.kulubu Erkek 40+
3091 Paşa Aktuna Erkek 40-
3092 Nazar Ivantsiv Run4U Erkek 40-
3093 Oleksandr Pavlov SHO PO PULSU? Erkek 40+
3094 Şahan İlseven istanbul masterleri Erkek 50+
3095 Özgen Kamay Bursa Triatlon SK Erkek 50+
3096 Cihan Gürler Erkek 40-
3097 Oleh Nesterenko Nike Run Club Erkek 40-
3098 Serhii Voloshyn Glory to Ukraine Erkek 40-
3099 Gürcan Ürkmez Erkek 40+
3100 Haydar Arslanturk DAG RUN Erkek 40+
3101 Beste Onal Kadın 40+
3102 Halil Kaynak Runneryogi Erkek 40-
3103 Alp Aslan Aydos537 Erkek 40+
3104 Vitaly Denisov Doinvest.ru Erkek 40-
3105 Sofiya Rakus Kadın 40-
3106 Gediminas Viliunas Love Streams Running Erkek 40-
3107 Can Altay Allrunners Erkek 40-
3108 Yesim Özdemir Kadın 40+
3109 Metin Akbaş YAPI KREDİ SPOR KULÜBÜ Erkek 60+
3110 Furkan Güneş Adım Adım Bursa Erkek 40-
3111 Sinan Inan Running Academy Erkek 40-
3112 Ahmet Dara Kilinc Runformance Erkek 40-
3113 Anastasiia Donets Kadın 40-
3114 Soner Can Sezgün RUNIST Erkek 40-
3115 Nakşiye Aksoy Runformance Kadın 40+
3116 Umut Arat Garmin Türkiye Erkek 40-
3117 Serhan Demirtaş Adidas Runners Istanbul Erkek 40+
3118 Mustafa Tekinel Runner’s High SRC Erkek 40+
3119 Yahya Kemal Tür Erkek 50+
3120 Seçkin Büyücek Erkek 40-
3121 Yener Geyik Karşıyaka One Team Erkek 40+
3122 Taner Köleş AYDOS ATLETİZM Erkek 50+
3123 Oğuzhan Yaşar Rundamental Erkek 40-
3124 Erkan Öztürk Erkek 40-
3125 Erdal Albayrak Runing Academy Erkek 40-
3126 Emre Özkara Erkek 40-
3127 Müslüm Aktaş Tunceli belediye spor Erkek 50+
3128 Ömer Bircan Erkek 40-
3129 Nikita Ishcheulov Erkek 40+
3130 Kadir Yekta Erkek 40+
3131 Yasin Ünal InBody Tr Erkek 40+
3132 Ahmet Karaman Mersin Trail Runing&Triatlon Erkek 40+
3133 Emre Ertekin Erkek 40+
3134 Umut Erdal Erkek 40-
3135 Kyryl Potapenko Erkek 40-
3136 Mustafa Çiftçi Running Academy Erkek 40-
3137 Sabri Aksu KOŞTUR Erkek 40+
3138 Metin Alp Erkek 50+
3139 Oksana Kryzhanovska RC BilaTserkva Marathon Kadın 40-
3140 Ahmet Özdemir GENCLER Erkek 50+
3141 Yuliya Bondareva Salomon Russia Team Kadın 40-
3142 Merve İşler Trainingzone Kadın 40-
3143 Kübra Yüksel Todev run team Kadın 40-
3144 Emine Beşler Çeber Bold Union Kadın 40-
3145 Gözde Gür Beerunmarmaris Kadın 40+
3146 Nedim Urcan @tırmanışakademisi / Aladağlar Erkek 40+
3147 Yaman Kurt Kolejlliler Koşuyor Erkek 40+
3148 Emel Pinhas Huni İdman Yurdu Kadın 40+
3149 Marija Pipiraite Grumbine Kadın 40-
3150 Kudret Altak AllRunnerS - 42Akademi Erkek 40-
3151 Gökhan Genişyürek Ankarunning Erkek 40-
3152 Alexandra Kolmakova Extreme Athletex Kadın 40-
3153 Oleksandr Serhiienko Erkek 40+
3154 Mahmut Gümüş Erkek 40-
3155 Reza Abedi Erkek 40-
3156 Celal Sonmez Erkek 40+
3157 Ayşegül Eygi TEMPO ATLETİZM Kadın 40-
3158 Maksim Shatov Erkek 40+
3159 Serdar Yüksel Bodrunners Erkek 40-
3160 Serhat Güneri Erkek 40-
3161 Tanju Baş Runner's High Erkek 50+
3162 İsmail Bektaş Team Trail Paris Erkek 40+
3163 Federico Cinus ITFORU Erkek 40+
3164 Ahmet Gürsoy Zirvedekiler koşu Erkek 40-
3165 Çağla Demircioğlu Runformance Kadın 40-
3166 Serhat Köklüer Sarıyer Short Trail Erkek 40-
3167 Emine Ögür Bireysel Kadın 40-
3168 Juan Carlos Izaguirre Gamboa Individual Erkek 60+
3169 Kamil İnal RUNCAN Erkek 40+
3170 Yahya Kale ADİDAS RUNNERS Erkek 50+
3171 Kostyantyn Shulga Run4u Erkek 40-
3172 Nusret Erkan Topçu FK Running Erkek 40-
3173 Mehmet Cemil Türkeri Erkek 40+
3174 Özge Yel Beat Run Crew Kadın 40-
3175 Burak Davran Erkek 40-
3176 Ayhan Serpen Runformance Erkek 40-
3177 Melih Özbey FK Running Erkek 40+
3178 İbrahim Cömert Erkek 40+
3179 Oleksandra Koliada Kadın 40-
3181 Müge Daştan Trainingzone Kadın 40+
3182 Ege Altay Düzyol Erkek 40-
3183 Eren Ertuğrul Doğa Aktiviteleri Grubu Erkek 40-
3184 Alina Gasilina Beat Run Crew Kadın 40-
3185 Mesut Öztürk BUKA Bursa Koşu Akademisi Erkek 40+
3186 Robin Dugast Midnight runners Erkek 40-
3187 Bike Geckinli Team Run.BO Kadın 50+
3188 Recep Murat Güler FK RUNNİNG Erkek 40-
3189 Hasan Güder Garmin Türkiye Erkek 40+
3190 Özge Özkan Adım Adım / Beyfit Run Kadın 40-
3191 Engin Akkuş Erkek 40-
3192 Alejandro Oostlander Wild Trail Runners London Erkek 40+
3193 Alp Aktas Runformance Erkek 40+
3194 Mehmet Baysan Zirvedekiler Koşu Erkek 50+
3195 Abdullah Karagöl Erkek 40+
3196 Anna Chovnova AnnetRun Kadın 40-
3197 Melike Ekerim Kadın 40-
3198 Bilge Güven BiKoşuAdanaSK Erkek 40-
3199 Murat Türksoy Erkek 40-
3200 Laura Whyms Running Amman Kadın 40-
3201 Erhan Gümüş TEMPO ATLETİZM Erkek 50+
3202 Ajdin Trnka Vučko Trail Erkek 40-
3203 Nesrin İşseven TrainingZone Kadın 40+
3204 Gökhan Seçkin Runformance Erkek 40+
3205 Burçin Özgün Erkek 40+
3206 Mersad Fulan Girice Erkek 40-
3207 Selman Batu Kuğu Bold Union Erkek 40-
3208 Borja Lomba Erkek 40+
3209 Olha Pyshchyk Kadın 40-
3210 Hakan Tugal Çayır Manyakları Erkek 40+
3211 Yakup Uslu Beat Run Crew Erkek 40+
3212 Kateryna Zhabotynska I Love Running Kadın 40-
3213 Mehtap Çap RUNFORMANCE Kadın 40+
3214 Eda Çetin Runformance Kadın 40-
3215 Simay Ateş Rundamental Kadın 40-
3216 Eren Unlu Runformance Erkek 40-
3217 Talat Demirel Erkek 40+
3218 Sergey Vlasov Триатлета Erkek 50+
3219 Bilal Ayberk Aydoğdu VanRun Erkek 40-
3220 Ali Çelikcan Promer runnıng masters Erkek 40+
3221 Anna Zubkova WelcomeToRussia Kadın 40-
3222 Selçuk Dolaz Erkek 40+
3223 Serkan İmrak Twilight Team Erkek 40+
3224 Burçe Dündar Kadın 40+
3225 Cenk Öztürk Erkek 50+
3226 Shokirjon Faizulloev TJK RUN CLUB Erkek 40-
3227 Burhan Kocaman Erkek 40-
3228 Selin Sargut Running Academy Kadın 40-
3229 Suzana Marjanovic Kadın 40-
3230 Leyla Punar Tria Team Kadın 40-
3231 Ozan Özgür REDFOXES Erkek 40-
3232 Erkan Gözel Tempo Atletizm Erkek 40-
3233 Amin Rouein Erkek 40-
3234 Craig Phildius Erkek 40+
3235 Hakan Özel Doğuş Koşu Kulübü Erkek 50+
3236 Lütfi Göktuğ Erkek 60+
3237 Bora Uysal Bold Union Erkek 40+
3238 Emin Utku Özcan Erkek 40-
3239 Deniz Ada Salomon Türkiye Erkek 50+
3240 Hale Daldal Onaran Academy Kadın 40+
3241 Galima Iarakhanova Nike Run Club Kadın 40+
3242 Dimitrios Potonos Path to Ultra Erkek 40-
3243 Suat Erdem Torğutalp mersin running Erkek 40-
3244 Osman Türkmen Bireysel Erkek 40-
3245 Muammer İsaoğlu Erkek 40+
3246 Sermin Kapucu Kadın 40+
3247 Ece Öncü Runformance Kadın 40-
3248 Madi Aitimov ANR Erkek 40-
3249 Sedat Taskeser ODTÜMİST Erkek 50+
3250 Burçin Yavuz Team Corendon Airlines Kadın 40+
3251 İbrahim İncesu Isparta Gençlik spor Erkek 50+
3252 Damla Kadioglu Beat Run Crew Kadın 40-
3253 Ali Sahin 3215 Erkek 50+
3254 Tuğçe Demir RUNFORMANCE Kadın 40-
3255 Abdullah Er HAZİRMİSİN Erkek 40+
3256 Hatice Yerlikaya Bireysel Kadın 40+
3257 Seyed Farid Hosseini ultra sky trail Erkek 40-
3258 Caner Turay Erkek 40-
3259 Lütfi Suat Cihan Tusaş Spor Kulubü Erkek 40+
3260 Metin Şermikli YüzBinKoş Erkek 40+
3261 Mahmut Ezgu Genç Mercanlar Mercedes Erkek 40+
3262 Anton Palkin RunFamily Erkek 40-
3263 Musa Tütüneken BOLD UNION Erkek 40-
3264 Çağdaş Özer Kadın 40-
3265 Adel Ashayeri Happy Runners Erkek 40-
3266 Hakan Sezer HEARTRUNNERS Erkek 50+
3267 Müge Özmen Bold Union Kadın 40-
3268 Veysel Ozan QNB Finansbank Erkek 50+
3269 Feriha Tülümen Kadın 40+
3270 Stephanie Schwatlo SA rockstars Kadın 40+
3272 Uğur Şengül Huni Erkek 50+
3273 Bekir Ayan Erkek 40-
3274 Ali Gümüştekin Erkek 50+
3275 Bisera Nikolovska 091RUNCrW Kadın 40-
3276 Serhat Yetim Bold Union Erkek 40-
3277 Bülent Yeşilgöz Kata Sona Tunceli Erkek 40+
3278 Çiğdem Yumşak ANKARUNNING Kadın 40-
3279 Uğur Çolak SunExpress Erkek 40+
3280 Elif Acar Adım Adım Kadın 40-
3281 Sümeyye Dede trainingzone Kadın 40-
3282 Nathalie Liegeois Run Together Chastre Kadın 50+
3283 Matias Sosa Mersin Running Erkek 40-
3284 Ali Hafta Mersin running Erkek 60+
3285 Aleksandra Kozlenkova Kadın 40-
3286 Tom Kietzmann Hansa Erkek 40+
3287 Ali Leflef Erkek 40-
3288 Abdurrahim Manav Erkek 40-
3289 Levent Şentürk Erkek 40+
3290 Alexandros Bellos Path to Ultra Erkek 40-
3291 Taha Semih Turan Bold Union Erkek 40-
3292 Burcu Cetinkaya Erkek 40+
3293 Ali Gültekin Alanya Running Club Erkek 40+
3295 Zafer Kaya Erkek 40+
3296 Bayram Tan Erkek 40-
3297 Agnes Tan Beat Run Crew Kadın 50+
3298 Semra Bulut Beat Run Crew Kadın 40-
3299 Sezer Caynak Vestel RoadRunner Team Erkek 40-
3300 Enes Erdoğan Bisiklet Akademisi Erkek 40-
3301 Damla Kirli Kadın 40-
3302 Sinan Öncel Bisiklet Akademisi Erkek 40+
3303 Dilek Demirtaş ADIDASRUNNERSISTANBUL Kadın 40+
3304 Hayrettin Güler Bireysel Erkek 40-
3305 Ayşe Kulabaş Kadın 40+
3306 Yiğit Köksel MERSINRUNNING Erkek 40-
3307 Anastasiia Ageychenkova WelcomeToRussia Kadın 40-
3308 Taras Berezyuk Run4U Erkek 40+
3309 Katayoun Karimi JKARUN Kadın 40+
3310 Engin Yavuz TEMPO Atletizm Erkek 40-
3311 Pablo Luna Erkek 40+
3312 Özge Makas ADIM ADIM ANKARA Kadın 40-
3313 Mehdi Safavi Wod runners Erkek 40-
3314 Gökhan İşçi Erkek 40+
3315 Hakan Çağlayan YüzBinKoş Erkek 40-
3316 Erin Ergin TUSAŞ Koşu Topluluğu Kadın 40-
3317 Özge Lalegül Ülker Bold Union Kadın 40-
3318 Deniz Müfti Erkek 40+
3319 Fatma Ülker Bircan Kadın 40-
3320 Aysuhan Durna TRABZONSPOR Kadın 40+
3321 Mehmet Arslan Team Arslan Erkek 40+
3322 Süleyman Balaban iscehisar Erkek 40+
3323 Abdülkadir Hatipoğlu QNB Finansbank Erkek 60+
3324 Çiğdem Keçeci Bireysel Kadın 40+
3325 Marcin Michnowski STAR Erkek 40-
3326 Gonca Piric Rundamental Kadın 40-
3327 Mehmet Hakan Sunar Perikartin Erkek 40+
3328 Melis Şentürk Team Gorilla Kadın 40-
3329 Cemil Kaplan Bisiklet Akademisi Erkek 40-
3330 Gökçe Ziya Runformance Kadın 40-
3331 Sermet Düzyol Erkek 50+
3332 Fikret Vatansever BURSA TRİATLON SPOR KULÜBÜ Erkek 50+
3333 Canan Ertunk Kadın 40+
3334 Tamara Georgadze Kadın 40+
3335 Egemen Ümit Hazar BİREYSEL Erkek 40-
3336 Kamile Kamaç Zirvedekiler Kadın 40-
3337 Davut Arslan Es_Es_Running Erkek 40-
3338 Cevlan Ertuğrul ferdi Kadın 40+
3339 Samet Önder Erkek 40-
3340 Shima Azimzad JKARUN Kadın 40-
3341 Atakan Dura Erkek 40+
3342 Mohammad Sadegh Mohammadi Erkek 40+
3343 Fuat Poyraz YEICGEZKOSCOS Erkek 40-
3344 Aybars Aslan Erkek 40-
3345 Hossein Hajimalimahallati WOD Runners Erkek 40-
3346 Serdar İnan Erkek 40-
3347 Bülent Türker Erkek 50+
3348 Burakcan Çelik Bold Union Erkek 40-
3349 Ümit Beylikçioğlu Akademi Koşu Erkek 40+
3350 Yelyzaveta Tsymbalist Kadın 40-
3351 Ercüment Bulut Ege Maraton Spor Kulubü Erkek 60+
3352 Süleyman Aşkargenç Scr Erkek 40+
3353 Leyla Ofli Trainingzone Kadın 40-
3354 Murager Amrenov Erkek 40-
3355 Sabine Merk 4EVER2GETHER Kadın 40+
3356 Milad Mirzaei Mahestan Sport Club Erkek 40-
3358 Zuhal Turhan Red Team Kadın 40-
3359 Beste Bozdağ Bold Union Kadın 40-
3360 Boris Delanotte PAUSE CAFE Erkek 40+
3361 Burçin Uğur San es es Erkek 40-
3362 Arif Elkovan Koru sigorta Erkek 40+
3363 Nataliia Serhiienko Kadın 40+
3364 Elif Bilir RUNDAMENTAL Kadın 40-
3365 Nurten Uğur Kadın 40+
3366 Ömer Doğan Dinçer Kolay Erkek 40-
3367 Mehmet Erol Dursun Bireysel Erkek 40+
3368 Gulraba Kabulova TEMPO ATLETİZM SKD Kadın 40+
3369 Özlem Örnek Bireysel Kadın 40-
3370 Oleksandr Trofymov TriathlonMania Erkek 40-
3371 Haluk Durali Bambam Athletics Erkek 40-
3372 Nurcan İbrahimoğlu Monthly Fitness Kadın 40-
3373 Mehtap Kantemir ANKARUNNING Kadın 40-
3374 Mehmet Mustafa Kaya RunABike Erkek 40-
3375 Kadir Albayrak Erkek 50+
3376 Özgür Güner Erkek 40+
3377 Tomasz Juda Erkek 50+
3378 Firdes Mehmetoğlu LOVERUN Kadın 50+
3379 Cavit Oral Erkek 40+
3380 İsmail Akyol KOLEJLİLER KOŞUYOR Erkek 40+
3381 Chenthuran Balasubramaniam Erkek 40-
3382 Olha Kashpur Kadın 40-
3383 Atilla Kayan Erkek 50+
3384 Tolga Korkmaz SERDAR BEKTAŞ SPOR KULUBÜ Erkek 40-
3385 Zeynep Colak Kadın 40-
3386 İpek Kocaman Kadın 40-
3387 Julide Arslan Runformance Kadın 40+
3388 Adem Can Erkek 50+
3389 Nadir Karanfil GARANTİ AKDENİZ KOŞU Erkek 50+
3390 Svetlana Matveeva Kadın 40+
3391 Sevginur Akdaş Bold Union Kadın 40-
3392 Cenk Dolay Erkek 40-
3393 Vahid Mohammadian Nilagroup Erkek 40-
3394 Funda Özmen Koş oku Kadın 40-
3395 Çağla Arundar Kadın 40+
3396 Kadir Atay Trail Mag Erkek 40-
3397 Ece Batuman BiKoşuAdanaSK Kadın 40-
3398 Yasemin Cagdas Kadın 50+
3399 Cenk Kalfaoglu Erkek 40+
3400 Serdar Özdemir Erkek 40+
3401 Hanife Akdoğanbulut Bold Union Kadın 40-
3402 Esin Sertkaya İDADİK Kadın 40-
3403 Haşim Cömertpay Erkek 40-
3404 Hüsnü Erkan HASDAK Erkek 40-
3405 Amirhesam Haddadi Persian Trail Runners Erkek 40-
3406 Hakan Arslan Erkek 40+
3407 Ahmet Alparslan Bayram Aydos Kartalları Erkek 40+
3408 Hande Coşkun Kolejliler Koşuyor Kadın 40+
3409 Nima Alimoradian Erkek 40-
3411 Ayhan İmre Erkek 50+
3412 Muzaffer Kurtuluş SAKARYA GÜCÜ Erkek 40+
3413 Yunus Emre Özkaya Ankarunning Erkek 40+
3414 Hasan Basusta Redteam Erkek 40-
3415 Seydi Kirez Erkek 40+
3416 Jeremy Welty Erkek 40+
3417 Ürün Bakar Ankyra SK Kadın 40-
3418 Gaye Gönülal Kadın 40+
3419 Sabri Keser Charisma Runners Erkek 40+
3420 Serkan Koç Bold Union Erkek 40+
3421 Arzu Cevatzade Cappadocia Run Kadın 40+
3422 Huseyin Şirin Erkek 40-
3423 Monika Nastawska Kadın 40+
3424 Hakan Taşman İDADİK Erkek 50+
3425 Ahmet İblikli Erkek 40+
3426 Simina Ilies Kadın 40+
3427 Ece Büyükyurt Kadın 40+
3428 Sema Evenhuis Kadın 40+
3429 Celal Karaca PoseiDON ve Kırmızı Donlar Erkek 40+
3431 Ahmet Dağtaş Bold Union Erkek 40-
3432 Selcuk Aytac Erkek 40+
3433 İbrahim Kara Erkek 40+
3434 Nesrin Dağ Kadın 50+
3435 Serdar Tuysuz TUR-HALL Erkek 40-
3436 Fereshteh Yaghoubi Pazan Trailrunning Kadın 40-
3437 Robab Beheshti Kadın 40-
3438 Zehra Er PoseiDon ve Kırmızı Donlar Kadın 40-
3439 Zeynep Meltem Baş Kadın 40+
3440 Zeynep Göktepe RUNFORMANCE Kadın 40+
3441 Taner Karaca Koşu Dünyamız Erkek 40+
3442 Orgül Sezer HEARTRUNNERS Kadın 50+
3443 Mehmet Tugay BiKoşuAdana Officel Erkek 40+
3444 Shabnam Rezvan Nobahar Mahestan Sport Club Kadın 40-
3445 Gülşah Yavuzel Kadın 40-
3446 Salih Sencer Duzyol Erkek 40+
3447 Ali Soydan Erkek 40-
3448 Atilla Koyuer KAPADOKYA KAPLANLARI Erkek 40-
3449 Sepideh Yaabdollahi Kadın 40-
3450 Yiğit Kara Tilki Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Erkek 40-
3451 Yasemin Karaoğlan Bold Union Kadın 40-
3452 Sevgi Veske Kocabaş Kadın 50+
3453 Halil Onalt PoseiDon ve Kırmızı Donlar Erkek 40+
3454 Arif Ateş TUSAŞ KOŞU TAKIMI Erkek 50+
3455 Yusuf Yenilmez Erkek 40+
3456 Elmira Dilara Topaloğlu Kadın 40-
3457 Alexey Berstenyov Erkek 40+
3458 Mesut Saban Erkek 40+
3459 Enes Eminler SAKARYA GÜCÜ Erkek 40-
3460 Mahnaz Sedaghati Namin Wod runners Kadın 40+
3461 Doğan Erinç SAKARYA GÜCÜ Erkek 40-
3462 Kameliya Atanasova Kadın 40+
3463 Hilal Karabulut Kadın 40-
3464 Serkan Ocak Erkek 40-
3465 Aysu Çetinbinici Bold Union Kadın 40-
3466 Mehmet Pars Sezer BiKoşuAdana Erkek 50+
3467 Alp Çetinbinici Bold Union Erkek 40-
3468 Emel Bengöz Sunexpress Kadın 40-
3469 Hossein Khosravani Erkek 40-
3470 Şeyma Tütüneken BOLD UNION Kadın 40-
3471 Ensieh Hakimi Gilani Kadın 40+
3472 Ünal Mecit ANADAK Erkek 50+
3473 Mahdiyeh Alsadat Mohajeri Kadın 40-
3474 Ali Yolcu chinese team in Turkey Erkek 40+
3475 Ömer Faruk Eroğlu f Erkek 50+
3476 Süleyman Şahin Erkek 40-
3477 Dorota Niedzwiecka SKIPARK-WYSOWA Kadın 60+
3478 Mahboobe Ashayeri Happy Runners Kadın 40-
3479 Hana Xhemajli KTRA Kadın 40-
3480 Arzu Babaç Running Academy Kadın 50+
3481 VEYSEL ÖZDER TEMPO ATLETİZM Erkek 40-
3482 Elif Güngör Kadın 40+
3483 Melike Ada SALOMON TÜRKİYE Kadın 40+
3484 Mehmet Onur Vurmaz Erkek 40-
3485 Nimet Saral Salih BikoşuAdanaSK Kadın 50+
3486 Nadir Cicigün Erkek 40-
3487 Nuran Öğülener Kadın 50+
3488 Parvaneh Nouri Kadın 40-
3489 Suna Altan Kadın 60+
3490 Leila Suzani Kadın 40+
3492 Ariyan Manouchehri Wod runners Erkek 40-
3493 Mehtap Saydam Bold Union Kadın 40-
3494 Yasaman Jalilian Happy Runners Kadın 40-
3495 Merve Üstündağ Bold Union Kadın 40-
3496 Dilek Canberi Bold Union Kadın 40-
3497 Yevgeniya Babets Kadın 40-
3498 Olha Marchenko Kadın 40-
3499 Ecem Acar Bold Union Kadın 40-
3500 Deniz Bengu Runformance Kadın 40+
3501 Azadeh Maleki Wodrunners Kadın 40+
3502 Yusuf Levent Özdemir Buldan Vakfı Erkek 50+
3503 Tuğba Üstün TEMPO ATLETİZM Kadın 40-
3504 Rezvan Rashidi ultra sky trail Kadın 40-
3506 Mitra Ahmadi Wodrunner Kadın 40-
3507 Burcu Çam Bold Union Kadın 40-
3508 Ida Farvili Mahestan Sport Club Kadın 40-
3509 Yasamin Dashti Kadın 40-
3510 Molood Aboofazeli Mahestan Sport Club Kadın 40+
3511 Cihan Akbaba Runformance Erkek 40-
3512 Ali Cem Aktaş Limit Sensin Erkek 40+
3513 Zeynep Gül Aktaş Kadın 50+
3514 Medet Alibeyoğlu Runner's High SRC Erkek 40-
3515 Naghmeh Almaei Kadın 40+
3516 Hassan Almasi Erkek 40-
3517 Onur Alper RunIT Erkek 40+
3518 Bekir Coşkun Atasoy İstanbul Kartalları Erkek 40+
3519 Gülçin Ayşe Atay Kadın 50+
3520 Eray Can Ateş Runformance Erkek 40-
3521 Mustafa Ay REDFOXES Erkek 40-
3522 Hamdi Burak Bakanay Basement Story Erkek 40-
3523 Engin Barutcuoğlu Erkek 40+
3524 Özer Başar Yüksek Doğa Severler İzmir Erkek 60+
3525 Ece Başak Bilgör yok Kadın 40-
3526 Adil Bozpolat Erkek 40-
3527 Mesut Cerit Lokman Hekim University Erkek 50+
3528 Mehmet Dasdeler Erkek 40+
3529 Eleonora Dhoore BELGIUM Kadın 50+
3530 Mert Eken Adım Adım Ankara Erkek 40-
3531 Kumsal Eroğlu kadıkoy runners Kadın 40-
3532 Khosro Faridi Iran Runners Erkek 40-
3534 Mahdieh Ghasemi Iran Runners Kadın 40-
3535 Ali Goshayeshi Mahestan Sport Club Erkek 40+
3536 Arzu Güder Garmin Türkiye Kadın 50+
3537 Ali Güre Başkent Gençler ve Masterler Atletizm Spor Kulübü Erkek 40+
3538 Ebru Güven Kadın 40-
3539 Beyza Güzel Run urban Kadın 40-
3540 Torsten Haraldson Hansa Erkek 50+
3541 Ahmet Aydin İlhan Erkek 40+
3542 Çiğdem İlhan Kuzey Geyikleri Kadın 40-
3543 Gülşah İnal RUNCAN Kadın 40+
3544 Ahmet İslamoğlu Rundamental Erkek 40-
3545 Sebastien Joris RC NAMUR Erkek 50+
3546 Meltem Kaplan Beat Run Crew Kadın 40-
3547 Hilal Kara Kadın 40+
3548 Yekta Kara ADIM ADIM ANKARA Kadın 40-
3549 Hüsnü Kara Erkek 40-
3550 Tekiner Kaya Erkek 40+
3551 Salim Keleş İSTANBUL MASTERLERİ ATLETİZM KULÜBÜ Erkek 60+
3552 Sepehr Khamooshi Ultra Sky Trail Erkek 40-
3553 Maryna Khomenko Kadın 40-
3554 Ihor Khomenko Erkek 40-
3555 Kimia Khosravi Iran Runners Kadın 40-
3556 Natela Kordzaia TriathlonMania Kadın 40-
3557 İbrahim Koçarslan Hillside Erkek 50+
3558 Maryam Mazinani Wodrunner Kadın 40+
3559 Özdek Memik Kadın 40+
3560 Farkhondeh Mohammadnejad Kadın 40-
3561 İlker Moral Bold Union Erkek 40-
3562 Ahmet Ziya Mortaş Gelengiler Erkek 40+
3563 Boris Mrdalj ind Erkek 50+
3564 Sezgin Mutlu EchoCCS Erkek 40+
3565 Amir Nasiri Pazan trailrunning Erkek 40-
3567 Elizabeth Norton AMAC Crazy Runners Kadın 50+
3568 Handan Olgun Beat Run Crew Kadın 40-
3569 Neslihan Orhan RUNFORMANCE Kadın 50+
3570 Danny Palmers BELGIUM Erkek 50+
3571 Eralp Polat Huni İdman Yurdu Erkek 50+
3572 Anton Postnikov Erkek 40-
3573 Sarah Jane Sener Sheoona Kadın 50+
3574 Vladyslav Shyrobokov Erkek 40-
3575 Damla Sonat YBK Kadın 40+
3576 Mehmet Kürşat Soydan Mülkiye Mezunları Erkek 40+
3577 Sevinç Süseli Kadın 40-
3578 Senem Tekeoğlu Kadın 40+
3579 Mustafa Tekin Alpin Outdoor Erkek 40+
3580 Sergii Trokhymyshyn TopRunners Zhytomyr Erkek 40-
3581 Selim Tuna Erkek 40-
3582 Ayşegül Turupcu Kadın 40-
3583 Onur Uzun Erkek 40-
3584 Kateryna Volkova Kadın 40-
3585 Arefeh Yousefi Kadın 40-
3586 Özgür Yüksel Adım Adım Ankara Erkek 40+
3587 Mohammad Zamani Erkek 40-
3588 Hamed Zamani Stunner runners Erkek 40-
3589 Narjes Ziaolmolki Mahestan Sport Club Kadın 40-
3590 Sinan Çağlar Lâl-Başak Spor Erkek 40-
3591 Reha Çelebioğlu Erkek 40+
3592 Pelin Çelik Ferdi Kadın 40+
3593 Aykut Çelikbaş Salomon Türkiye Erkek 40+
3594 Arzu Çelimli Kadın 40+
3595 Fatih Çiçek istanbul masterler atletizm klubu Erkek 40-
3596 Selim Önen Blackstone Erkek 40+
3597 Ahmet Özbecetek Teamİstrunbul Erkek 50+
3598 Berivan Ünsalan Kadın 40-
3599 Burak Üçok Erkek 40-
3600 Solvor Aarsland Arena Trening Kadın 40+
3601 Yiğit Acarkan RUNDAMENTAL Erkek 40-
3602 Sławomır Adamczak PKW Erkek 40+
3603 Alireza Adham Erkek 40-
3604 Avezard Adrien TEAM FRENCH SARI Erkek 40-
3605 Songül Adıgüzel Kadın 40-
3606 Canan Adıgüzel welovetriturkey Kadın 40-
3607 Tayebeh Afshoun Persian Trail Runners Kadın 40-
3608 Seyedeh Fatemeh Aghamiri wod home gym Kadın 40-
3609 Mehdi Ahari Ultra iran Erkek 40-
3610 Betül Ahıskalı Aosk Kadın 40-
3611 Zülbiye Akarpınar Kadın 40+
3612 Mehmet Siraç Akbaş Erkek 40-
3613 Recep Akbaş Roketsan Atletizm Erkek 40-
3614 Mücahit Akca RunIT Erkek 40-
3616 Rakhat Akishev Erkek 40-
3618 Gökhan Aksan Erkek 40-
3619 Melek Seren Aksun Kadın 40-
3620 Saliç Aktaş Kadın 40-
3621 Mümtaz Aktaş Erkek 50+
3622 Banu Aktaş Yılmaz Redfoxesrunning Kadın 40+
3623 Nurşen Akyazı ETUDOSD Kadın 40+
3624 Murat Akyüz Erkek 40-
3625 Turan Akın Erkek 50+
3626 Popa Alexandra Kadın 50+
3627 Vadim Alimov Erkek 40-
3628 Danah Alqattan Boom Fitness Kadın 40-
3629 Metin Altun fit_met Erkek 40+
3630 Zeynep Cemre Altun Elif Gürsoy Kadın 40-
3631 Okan Altuntaş Beat Run Crew Erkek 40-
3632 Özcan Altın Erkek 40-
3633 Buse Altıparmak Kadın 40-
3634 Fardin Aminlaily Erkek 40+
3635 Ysaline Amond Kadın 40-
3636 Valentine Amond Kadın 40-
3637 Acqueberge Fatmi Angélique Courir le monde 74 Kadın 40+
3638 Jochen Anthierens BELGIUM Erkek 40+
3639 Blanc Antoine TEAM FRENCH SARI Erkek 40-
3640 Ayşe Işıl Apan RUNCAN Kadın 40+
3641 Ismaıl Arbaouı RUNDAMENTAL Erkek 40-
3643 Haldun Serhat Argın Erkek 40+
3644 Pinar Arpınar Avşar Göztepe Kadın 40+
3645 Olha Artomova TriathlonMania Kadın 40-
3646 Murat Arık Erkek 40-
3647 Serkan Arıkan Erkek 40-
3648 Serap Arıkoglu Kadın 40-
3649 Nihan Arısoy LİMİTSİZİZ Kadın 40+
3650 Cem Arıtürk Team Run.BO Erkek 40+
3651 Mahsa Asadifard personal Kadın 40-
3652 Vishka Asayesh Kadın 40+
3653 Zahra Ashoori WODRUNNERS Kadın 40-
3654 Eda Aslan Kadın 40+
3656 Erdem Asılkefeli Erkek 40-
3657 Eray Atak Elif Gürsoy Erkek 40-
3658 Hedieyeh Atarnaji Ultra sky trail Kadın 40+
3659 Zeynel Atasoy Erkek 40-
3660 Arzu Atasoy İstanbul Kartalları Kadın 40+
3661 Yalçın Ataylar Yeşil Pedal Erkek 40+
3662 Işıl Ataçoğlu kadıköyrunners Kadın 40+
3663 Pembe Atbiner Kadın 40-
3664 Tolgahan Ateş 3d Fabrika Erkek 40-
3665 Gonca Ateş Arıkan Bikoşuadana Kadın 40-
3666 Kadir Avcı Karşıyaka One Team Erkek 40+
3667 Fatma Gizem Avcı Beat Run Crew Kadın 40-
3668 Banu Avcı Beat Run Crew Kadın 40-
3669 Duygu Avşaroğulları ALL RUN NER Kadın 40+
3670 Melissa Pelin Ay Bold Union Kadın 40-
3671 Engin Ayan Ankara Anıttepe Erkek 40+
3672 Sumru Gizem Aybar SGA Kadın 40-
3673 Erdoğan Aydemir Bold Union Erkek 40+
3674 Makbule Aydur Tempo Atletizm Kadın 40+
3675 Faruk Aydın Lokman Hekim University Erkek 40-
3676 Yasin Aydın Beat Run Crew Erkek 40-
3677 Bülent Aydın Erkek 50+
3678 Yener Aydın Erkek 50+
3679 Mehmet Aydıngör İzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Klübü Erkek 40-
3680 Utku Ayrılmaz Erkek 60+
3681 Nilgün Ayırga Tempo Atletizm Kadın 40-
3682 Ahmet Levent Açıkalın Team Corendon Airlines Erkek 40+
3683 Gürkan Açıkgöz Salomon Türkiye Erkek 40+
3684 Nilüfer Açıkgöz Rundamental Kadın 40+
3685 Azamat Aınabekov Almaty Night Run Erkek 40-
3686 Dilek Aşkın Bireysel Kadın 50+
3687 Ahmet Aşçıoğlu Erkek 40-
3688 Hatice Omur Babayigit Kadın 40+
3689 Sara Bachmann Kadın 40-
3691 Niyusha Baghayi Ulta Iran Kadın 40-
3692 Mohammadreza Bagherpour Wod runners Erkek 40+
3693 Majid Bahari Ultra Iran Erkek 40-
3694 Navid Bahrami Erkek 40+
3695 Sheida Bahramirad Ultra Iran Kadın 40-
3696 Nooran Bahreini Kadın 40-
3697 Ramazan Bal Erkek 40+
3698 Cem Cemalettin Balcı Alanya Running Club Erkek 40+
3699 Yalçın Balcı Adimadim Erkek 40+
3700 Abzal Balgazarov Home Run Erkek 40-
3701 Ahmet Burak Bali Erkek 40-
3702 Hakan Ballı TUSAŞ Koşu Topluluğu Erkek 40-
3703 Zhakyp Balmaganbetov Kazakhstan Team Erkek 40-
3704 Süleyman Ozan Baltacı Alanya Running Club Erkek 40+
3705 Robert Baranowski Erkek 40+
3706 Tuba Batur Kadikoyrunners Kadın 40+
3707 Davoud Bayat Erkek 40-
3708 Bektaş Erdinç Baydar Erkek 40-
3709 Yıldız Bayer Kadın 40+
3710 Mehmet Cihan Baykal Artofrun Erkek 40-
3711 Müge Bayraktar Bold Union Kadın 40-
3712 Burak Bayındır Erkek 40-
3713 Kübra Bağçıvandemir Kadın 40-
3714 Ebru Başaran YAHŞİ SİSTERS Kadın 40+
3715 Emine Başarır Ünal ANKARUNNING Kadın 40-
3716 Fatoş Ebru Başcı Kadın 40+
3717 Emre Başcı Erkek 50+
3718 Gholamreza Behboodi Sahar Bakery Erkek 40+
3720 Meruyert Bekzatova SRC Kadın 40+
3721 Adlane Belabdelouahab Erkek 40+
3722 Yurtsever Beldek ADIM ADIM ANKARA Erkek 40-
3723 Cumhur Berker Erkek 40+
3724 Pervin Bilbay Kadın 40-
3725 Emre Bilir ODTÜ Orienteering ve Navigasyon Takımı Erkek 40-
3726 Feride Biliz Kadın 40-
3727 Savaş Bingöl Erkek 40-
3728 Emrah Birinci Erkek 40-
3729 Hakan Birol Koşu Forum Erkek 40+
3730 Helene Bizet Kadın 40+
3731 John Benjamin Blanton Erkek 40-
3732 Yana Bohaichuk TriathlonMania Kadın 40-
3733 Mona Borhani Kadın 40-
3734 Eloisa Bourne Turkey Boys Kadın 40-
3735 Zafer Boz Erkek 40+
3736 Salih Boz ZİNDE Erkek 50+
3737 Elif Bozacıoğlu Bireysel Kadın 50+
3738 Hatice Boşça Kadın 40+
3739 Sylvie Breton Kadın 50+
3740 Philippe Breton Erkek 50+
3741 Svitlana Bulkovska TriathlonMania Kadın 40-
3742 Abdullah Burakçın RunABike Erkek 40+
3743 İlhan Bölük QNB Finansbank Erkek 50+
3744 Gültekin Bölükbaş Bold Union Erkek 40-
3745 Bilkay Bıyık Runformance Erkek 40+
3746 Murat Cakır ADIM ADIM BURSA Erkek 40-
3747 Erkan Can PoseİDON ve Kırmızı Donlar Erkek 40+
3748 Kerim Can Erkek 40-
3749 Mert Can Erkek 40-
3750 Semih Cavkaytar Anagoldrunning Erkek 40-
3751 Wilmotte Cedric Erkek 40+
3752 Asil Cengiz Erkek 40-
3753 Gurkan Cetin Erkek 40-
3754 Nargess Charkhian Ultra.sky.trail Kadın 40-
3755 Liudmyla Chmulova Kadın 40-
3756 Soner Cihan KAPADOKYA KAPLANLARI Erkek 40+
3757 Ulaş Cihan Erkek 40-
3758 Hacer Cihan Beat Run Crew Kadın 40-
3759 Recep Civelek TEMPO ATLETİZM Erkek 40-
3760 Johann Clausen Erkek 40-
3761 Ben Stephen Clements Erkek 40+
3762 Constantin Cojocaru Erkek 40+
3763 David Cronin Istanbul Expat Runners Erkek 40-
3766 Cristiano D'agostino Margiani Team ASD Erkek 40-
3767 Danial Dadikord Nila club Erkek 40-
3768 Hasan Dalaman Erkek 40+
3770 Süleyman DALKILIÇ Bold Union Erkek 40+
3771 Inna Dalkıran Kadın 40-
3772 Semih Dalğın Netcad Yazılım Koşu Erkek 40-
3773 Zoe Daniels Running Amman Kadın 50+
3774 Ilia Danilov Erkek 40-
3775 Mehmet Buğra Darıcı Beat Run Crew Erkek 40-
3776 Osman Darıcı Erkek 50+
3777 Fıroozeh Davar Kadın 60+
3778 Matthieu De Beule Velocity Vector Erkek 40+
3779 Neslihan Demir BiKoşuAdana Kadın 40-
3780 Can Demir RUNFORMANCE Erkek 40-
3781 İlayda Demirören Bold Union Kadın 40-
3782 Tolga Dener Erkek 40+
3783 Barış Devir DEV STUDYO Erkek 40-
3784 Giusseppe Didonna Runformance Erkek 40-
3785 Begüm Dikeçoğlu MezeBuddies Kadın 40-
3786 Serkan Dikoğlu Erkek 40-
3787 Refik Diri İOG Erkek 60+
3788 İdil Doğan Kadın 40+
3789 Duran Doğrugider Erkek 40-
3790 Catherine Druz COURIR LE MONDE 74 Kadın 50+
3791 Tuija Dumon Kadın 50+
3792 Paul Dumon Erkek 50+
3793 Mehtap Duran Pınar İOG Kadın 40-
3794 Yılmaz Durmaz BOLD UNİON Erkek 40-
3795 Zilan Dursun Tilki Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Kadın 40-
3796 Necati Emre Duru Bold Union Erkek 40-
3797 Mehri Ebadi Kadın 50+
3798 Amir Ebadimotallebi Erkek 40-
3799 Rıza Eker Her Koşulda Erkek 40-
3800 Seda Ekmekçi Kadın 40-
3801 Nilgün Ekşi Kadın 40+
3803 Burcu Elibol Kadın 40+
3804 Öner Eliri Erkek 40+
3805 Serdar Elmakasta Erkek 40-
3807 Sibel Emil İşler FK Running Kadın 40+
3808 Merve Emir Bold union Kadın 40-
3809 Petek Endam Özdemir sasfit Kadın 40+
3810 Ahmet Erbaş KOŞTUR Erkek 50+
3811 Pınar Erdem Kadın 40+
3812 Selda Erden HEARTRUNNERS Kadın 50+
3813 Sevim Gülcan Erdinç RUNFORMANCE Kadın 40-
3814 Deniz Erdoğan Erkek 40-
3815 Rauf Eriş Erkek 40+
3816 Göker Kemal Erkman Runformance Erkek 40+
3817 İlkin Erkorkut PoseiDON ve Kırmızı Donlar Erkek 40+
3818 Halime Erkoç Kadın 40-
3819 Dudu Erol ODTÜ Orienteering ve Navigasyon Takımı Kadın 40-
3820 Can Eroğlu Ferdi Erkek 40+
3821 Hüseyin Ersoy kapodokya kaplanları Erkek 40-
3822 Özdal Ersoy Kadın 50+
3823 Soyer Ersoy Erkek 40+
3824 Emre Ertuğrul MyRun FitJack Erkek 40-
3825 Enes Erul AbidasRunnersTR Erkek 40-
3826 Kemal Esen INFINITE GROUP Erkek 40+
3827 Koray Eskiduman ODTÜ Orienteering ve Navigasyon Takımı Erkek 40-
3828 Hamed Esmaeili Erkek 40+
3829 Hamed Esmaili Iran Runners Erkek 40-
3830 Morteza Ettehadi Erkek 40-
3831 Mehdi Fakhim Ghanbarnejad Iran runners Erkek 40+
3833 Naghmeh Fallahamiri Mahestan Sport Club Kadın 40-
3834 Craig Farmer Turkey Boys Erkek 40-
3835 Kamran Farnianhamedani Wod runners Erkek 50+
3836 Forough Farokhnezhad Nila club Kadın 40-
3837 Reza Farrokhirad Erkek 40+
3838 Mohammad Farvardin Erkek 40-
3839 Touffik Fatmi COURIR LE MONDE 74 Erkek 60+
3840 Ahmet Burak Fedai FedoKıralTr Erkek 40-
3841 Marzieh Foroughpour WOD Runners Kadın 40-
3842 Largeault Franck Amer Sports Export Erkek 40-
3843 Laura Furlanetto Kadın 40-
3844 Süheyl Fırat Erkek 40+
3846 Ma Floresa Joyce Garcia Kadın 40-
3847 Jose Antonio García Pérez Los levanta polvasera Erkek 40+
3848 Medina Gashi Kadın 40-
3849 Aleksandr Gavrınev индивидуальный Erkek 50+
3850 Velt Gea Gea Kadın 40+
3851 Turgay Gelibolu Beat Run Crew Erkek 40+
3852 Aslı Genç türkiye iş bankası Kadın 40-
3853 Arda Genç Erkek 40-
3854 Seçkin Gençler Peakrunning Adana Erkek 40+
3855 Goeminne Gert Velocity Vector Erkek 40+
3856 Ali Ghanadan Erkek 40+
3858 Justyna Giza PolePosition Kadın 40-
3859 Yulia Gladkikh Kadın 40-
3860 Zahra Goodarzi Ultra.sky.trail Kadın 40-
3861 Mohammad Mahdi Gorjinia Skyrun Erkek 40+
3863 Spela Groselj Kadın 40-
3864 Marlena Grzegorzewska DaisyPless Kadın 50+
3865 Erika Guadagnin Kadın 40-
3866 Fabrizio Guidi Help for hope Kadın 50+
3867 Kum Gurung Velocity Vector Erkek 40+
3868 Alexey Gussarov Alay.pro Erkek 40-
3869 Krystian Gutkowski PolePosition Erkek 40-
3870 Mehmet Fatih Göden bireysel Erkek 40-
3871 Mehmet GÖKPINAR Kapadokya Kaplanları Erkek 40-
3872 Harun Gökçe ANTALYA LİONS CLUB Erkek 50+
3873 Zulal Gökçe Kadın 40-
3874 Basri Gökırmak Erkek 40-
3875 Demet Göl Kadın 40-
3876 Kemal Berkan Gören AllRunners Erkek 40-
3877 Müslüme Gözalu Scarpa Kadın 40-
3878 Mine Gözen Bireysel Kadın 50+
3879 Ahmet Göçer Alanya Running Club Erkek 40-
3880 Burak Göğercin Running Academy Erkek 40-
3881 Muzaffer Gül Tunceli belediye spor Erkek 50+
3882 Mehmet Güler Erkek 50+
3883 Oğuz Güleryüz Erkek 40-
3884 Cem Güllüoğlu Erkek 50+
3885 Berat Günay Rundamental Erkek 40-
3886 Özde Günay Rundamental Kadın 40-
3887 Canan Günaştı Kadın 40-
3888 Mansur Zafer Gündoğdu Enderun Erkek 40+
3889 Süleyman Talha Gündüz Bold Union Erkek 40-
3890 Bertan Güner Erkek 50+
3891 Güray Güner Erkek 40+
3892 Ikbal Gür Erkek 40-
3893 Emir Aşkın Güvendi Erkek 40-
3894 Ebru Güzel İstanbul Kartalları Kadın 40+
3895 Bülent Güzel İstanbul Kartalları Erkek 50+
3896 Anıl Güçlü Likyalılar Running Team Erkek 40-
3897 Simo Haddouchi Ouriaghli Erkek 40+
3898 Masab Haghirizadehroodan Erkek 40-
3899 Karray Hajer Club les amis de la marche Kadın 50+
3900 Shahrzad Hajialiyani Mahestan Sport Club Kadın 40-
3901 Ender Halıcı Erkek 40+
3902 Hacı Ömer Hamdioğlu Erkek 40+
3903 Bahereh Hamraz Kadın 40-
3904 Charlotte Harmon Erciyes English Runners Kadın 40-
3905 Ali Hasanpour Ultra Iran Erkek 40-
3906 Elodie Hass TEAM FRENCH SARI Kadın 40-
3907 Omid Hatami Varzaneh Erkek 40-
3908 Behnam Hatami Varzaneh Ultra Sky Trail Erkek 40-
3909 Saeid Hayeripour Erkek 50+
3910 Seyedeh Saeideh Heidari Nami WOD runners Kadın 40-
3911 Fereshteh Hemmati Mahestan Sport Club Kadın 40+
3912 Anouck Henry Kadın 40+
3913 Mirnavid Heydarinami WOD Runners Erkek 40-
3914 Sonda Hmani Club Les amis de la marche Kadın 40+
3915 Mohsen Hojjatı Erkek 40-
3916 Mohamad Hossein Mighani Erkek 40-
3917 Morteza Hosseini Mega Handz Erkek 40-
3918 Mina Hosseinpournourani Iran Runners Kadın 40-
3919 Alis Hoşboy YUDOSK Kadın 40+
3920 Janina Huschle Zooty Zebras Kadın 40-
3921 Ouajah Ep Rezgui Ilhem Club les Amis de la marche Kadın 50+
3922 Paris Isabelle Kadın 50+
3923 Fatma Istar Isler Yıldırım LIMITSIZIZ Kadın 40+
3924 Anastasiia Istratova TriathlonMania Kadın 40-
3925 Ilker Ivdıl Ferdi Erkek 40+
3926 Nazlı İldız The World’s Runners Kadın 40-
3927 Tunç İlgenli Erkek 50+
3928 İsmail İlhan Bireysel Erkek 40+
3929 Eren İlseven aydos atletizm Erkek 40-
3930 Mehmet İmga redfox Erkek 40+
3931 Gökçen Ali İmir Erkek 40-
3932 Halit İnan Ankara Gençlik ve Spor Kulübü Erkek 40-
3934 Arzu İnan Özlütaş Kadın 40-
3935 Tarkan İnce Erkek 50+
3936 Çelik İngin Erkek 50+
3937 Mehmet Can İrhan labada Erkek 40-
3938 Kübra İyisoy Kadın 40-
3939 Mert Berkay İzgi Runarchy Erkek 40-
3940 Soner İşcan Erkek 40-
3941 Ümit İşler ferdi Erkek 40+
3942 Taha Jazani Erkek 40-
3943 Didzis Jeremics Erkek 40-
3944 Gerlo Joeri Velocity Vector Erkek 40+
3945 Aistė Jurevičė Kadın 40-
3946 Ruziye Kabak Kadın 50+
3947 Doğa Kahramangil DÜLDÜLGÜL Kadın 40-
3948 Oleksii Kaidash Erkek 40-
3949 Ainura Kailarova Kadın 40-
3950 Güray Kalaycıoğlu Tusaş SK Erkek 40-
3951 Thomas Kaltenbrunner MezeBuddies Erkek 40-
3952 Amirhasan Kamali Khoshakhlagh Fard Iran Runners Erkek 40+
3953 Serkan Kamışlı Erkek 40+
3954 Yuliia Kanazyrska I Love Running Odesa Kadın 40-
3955 Seda Kanburoğlu Kadın 40-
3956 Duygu Kannıcı Kadın 40-
3957 Ayşe Kaplan Odtü Bostan Kadın 40-
3958 Mahir Kemal Kara Erkek 40-
3959 Alma Karabassova Kadın 40-
3960 Ceylin Eda Karacan Kadın 40-
3961 Burak Karacık Erkek 40+
3962 Alev Karadağ Tilki Dağcılık Kadın 40-
3963 Mehmet Karakan Erkek 40+
3964 Hacı Burak Karamık FK Running Erkek 40-
3965 Mustafa Karatepe Niğde Üniversitesi GKGEDHSD Erkek 40+
3966 Fatmi Karim Courir le monde 74 Erkek 50+
3967 Maryam Karimi Esfahani Kadın 40-
3968 Faruk Karslı Bolu sağlık müdürlüğü Erkek 50+
3969 Armin Katebi Bilsing Automation lb Erkek 40-
3970 Hande Kavaklı DÜLDÜLGÜL Kadın 40-
3971 Zuhat Kaya EMMİOĞLULAR Erkek 40+
3972 Emrah Kaya Alanya Runing Club Erkek 40-
3973 Neşe Kaya Beat Run Crew Kadın 40-
3974 Ahu Tuğba Kaya Beat Run Crew Kadın 40-
3975 Gonca Kaya Kadın 40-
3976 Çağla Kaya APCINUS Kadın 40-
3977 Birgül Kaya Bold union Kadın 40+
3978 Nazlı Kaynak Beat Run Crew Kadın 40-
3979 Gürkan Kazancı Karşıyaka One Team Erkek 40-
3980 Gökçe Kazancı Rundamental Kadın 40-
3981 Adilet Kazhmuratov Kazakhstan Team Erkek 40-
3982 Hakan Kazındır RUNFORMANCE Erkek 40-
3983 Köksal Kaşıtoğlu tempo atletizm Erkek 40-
3984 Çağlar Kebapçı Erkek 40+
3985 Safa Kekeç Erkek 40-
3986 Emel Keles Runner's High SRC Kadın 40+
3987 Anıl Keleş jetgiller Erkek 40-
3988 Nursultan Kemesh Kazakhstan Team Erkek 40-
3989 Ali Keshani Erkek 40-
3990 Narges Keshavarz Jafarzadeh Kadın 40-
3991 Dima Khalaf Kadın 40+
3992 Neda Khesaly Erkek 40-
3993 Somayeh Khezripourgharaei Kadın 40-
3994 Tina Kheırı Asheghloo Ghahremani Running Club Kadın 40-
3995 Nataliia Khlystun Endurance school Kadın 40-
3996 Ali Khordetchi Mahestan Sport Club Erkek 40+
3997 Nasir Khoshkhabar HAMI FITNESS Erkek 40+
3998 Alina Kim Kadın 40+
3999 Oksana Kirkina TriathlonMania Kadın 40+
4000 Lidia Kiselevskaya Rundamental Kadın 40-
4001 Mehmet Ali Kiziltaş Erkek 40-
4002 Irena Kolakowska-falkowska ULTRA SKY TRAIL Kadın 40-
4003 Neslihan Koray Kadın 40-
4004 Semih Serkan Korkmaz Erkek 40-
4005 Abdulkerim Korkmazer Erkek 40+
4006 Koray Korkmazer Erkek 40+
4007 Farid Koudri COURIR LE MONDE 74 Erkek 50+
4008 Kateryna Kozlova ASGARD Kadın 40-
4009 Mehmet Koç Erkek 40+
4010 Tuğba Nazik Koç Kadın 40+
4011 Levent Koç Tusaş Koşu Topluluğu Erkek 40-
4012 Ali Koç Erkek 40+
4013 Nurbanu Koçdemir Erul AbidasRunnersTR Kadın 40-
4014 Ivan Kulpa Devspiration Erkek 40-
4015 Assel Kulybekova Kadın 40+
4016 Ozan Kumbasar Erkek 40-
4017 Sergey Kupriyanov Kazakhstan Erkek 40+
4018 Galina Kupriyanova Kazakhstan Kadın 40+
4019 Cezary Kurkowski Erkek 40+
4020 Cenk Kurt Akademi Koşu Erkek 40+
4021 Servet Kurtuluş İSTANBUL MASTERLERİ ATLETİZM KULÜBÜ Erkek 40+
4022 Mehmet Kutlu Erkek 40-
4023 Orçun Kutluad Salomon Türkiye Erkek 40-
4024 Ulyana Kyrychuk ITFORU Kadın 40-
4025 Adalet Hazal Köse Kadın 40-
4026 Ferhat Köse Harb İş Spor Klubü Erkek 40+
4027 İsmail İrfan Köse Erkek 40-
4028 Salih Köybaşı kapadokya kaplanları Erkek 50+
4029 Uğur Küpeli Elif Gürsoy Erkek 40-
4030 Ergün Kürün Erkek 50+
4031 Taner Küçük Erkek 40+
4032 Mehmet Akif Kılaç Bİ KOŞU ADANA VE MÜLKİYE MEZUNLARI Erkek 40+
4033 Murat Kılınç Erkek 40-
4034 Meryem Kılınç Gündoğdu PTT SPOR KULUBU Kadın 40-
4035 Fahri Irmak Kılıç Erkek 40-
4036 Erdi Kılıç Beat Run Crew Erkek 40-
4037 Uğur Kılıç Tunceli Belediyesi Erkek 40-
4038 Gülşen Kılıç Poseidon ve Kırmızı Donlar Kadın 40-
4039 Nurşen Kılıçaslan İSTANBUL MASTERLERİ ATLETİZM KULÜBÜ Kadın 50+
4040 Özer Kılıçcıoğlu Erkek 40+
4041 Barış Kılıçkaya Erkek 40+
4042 Erdal Kınaş Tunceli belediye spor Erkek 50+
4043 Ali Kıratlı RUNABIKE Erkek 40+
4044 Cansın Kırımkan Erkek 40-
4045 Hülya Kıvrak Kadın 40+
4046 Hasan Kıyak Erkek 40+
4047 Ayhan Kızıloğlu 84 PFR Erkek 40-
4048 Ercan Kızılyar Beat Run Crew Erkek 40-
4049 Yann Lambert Erkek 40+
4050 Bożena Latała Kadın 50+
4051 Michel Lavrauw Velocity Vector Erkek 40+
4052 Kostiantyn Lebediev Lebediev- team Erkek 60+
4053 Behrouz Lesani Erkek 40-
4054 Yevhen Liesnikov ZR-Team Erkek 40+
4055 Eyermann Loic Erkek 40+
4056 Neda Lotfi Bidakhavidi Kadın 40-
4057 Orçun Madran Bisiklet Akademisi Erkek 40+
4058 Marjan Mahbod Kadın 40+
4059 Enes Mahmut bi koşu adana Erkek 40-
4060 Alireza Maleki A.J runners Erkek 40-
4061 Negar Mansouri Kadın 40-
4062 Ziya Memiş Erkek 40+
4063 Yiğitcan Menderes Erkek 40-
4064 Atousa Menhaj Khodadostan Wodrunners Kadın 40-
4065 Utku Meriç Erkek 40-
4066 Langerock Michiel Velocity vector Erkek 40+
4067 Mariya Mihaylova Kadın 40+
4068 Ruslan Mikhnov Erkek 40-
4069 Nadir Milić Girice Erkek 40-
4070 Meral Miniç Kadın 40-
4071 Leila Mirzaei Kadın 40-
4072 Chanel Mobley-rosenthal Kadın 40-
4073 Somayesadat Mohajeri Iran runners Kadın 40-
4075 Pooneh Mokarram Wodrunners Kadın 40+
4076 Mohsen Mokhtarianpourzavareh Erkek 50+
4077 Ozan Molva Erkek 40-
4078 Mahya Momayezhaghighi ultra Kadın 40-
4079 Mitra Momeni Bashiousghe Kadın 40-
4080 Saeid Moulaei Wod runner Kadın 40-
4081 Arsen Mukhambetov Kazakhstan Team Erkek 40-
4082 Pınar Mumcu RUNDAMENTAL Kadın 40+
4083 Marina Mustafina I Love Supersport Dubai Kadın 40+
4084 Cansel Muti Bold Union Erkek 40-
4085 Javid Najafov Erkek 40-
4086 Rabeh Ep Lagha Najeh Club les amis de la marche Kadın 50+
4087 Maxim Nastusenko Triathletika Erkek 40+
4088 Barette Nathalie Kadın 50+
4089 Toomaj Navaei WOD Runners Erkek 40+
4090 Turker Nazlıaka AOSK Erkek 40+
4091 Khaled Nedjari Erkek 40+
4092 Aicha Nedjarı Kadın 40+
4093 Gharbi Nefla Les amis de la marche Kadın 50+
4094 Jeroen Neirinckx Velocity Vector Erkek 40+
4095 Sergei Nesiaev Academy Marathon Erkek 40+
4096 Rita Neves Kadın 40+
4097 Braniste Nicoleta Kadın 40+
4098 Olga Nikitina I Love Supersport Kadın 40-
4099 Anna Nikolaeva Kadın 40-
4100 Hossein Niroomandi Run_Shiraz Erkek 40-
4101 Rahim Nosratikia Erkek 40-
4102 Fatih Çağrı Ocaklı Erkek 40-
4103 Işıl Övgü Okan Adım Adım Ankara Kadın 40-
4104 Merve Olucak Kadın 40-
4105 Önder Nazım Onak Redfoxes Erkek 40+
4106 Onur Onarıcı Adım Adım Ankara Erkek 40-
4107 Yıldırım Osman Runformance Erkek 40-
4108 Onur Othan Erkek 40-
4109 Pelin Oğur ADIM ADIM İZMİR Kadın 40-
4110 Nazlıcan Pamuk Tempo Atletizm SKD Kadın 40-
4111 Yaman Pamukcu Team Gorilla Erkek 40+
4112 Levent Paracı Bold Union Erkek 40-
4113 Oleksandra Parkhomenko Kadın 40-
4114 Ahmet Pasin QNB Finansbank Erkek 60+
4115 Abdullah Paslanmaz Kapadokya Kaplanları Erkek 40-
4116 Marina Payukova TEAM TAJ & Sea Flower Kadın 40-
4117 Sigita Pačerinskytė Kadın 50+
4118 Pouya Pezeshki Ultra Iran Erkek 40-
4119 Mehmet Sadik Pohrenk Demir adımlar spor klubu Erkek 50+
4120 Yalçın Barış Polat Rundamental Erkek 40+
4121 Fedir Ponomarenko Erkek 40-
4122 Dmitry Popov Erkek 40-
4123 Viktoriya Popova Kadın 40-
4124 Lütfi Postalcı Erkek 50+
4125 Oleksandr Potapkov Erkek 50+
4126 Mila Potapova Sparta runners club Erkek 40-
4127 Mani Pournaghi Azar Erkek 40-
4128 Sorush Purali Hemmat Nila club Erkek 40-
4129 Marina Pushkareva Kadın 40-
4130 Pınar Pöhrenk Demir adımlar spor klubu Kadın 40+
4131 Kumsal Pınargözü No Reason Co. Kadın 40-
4132 Ali Rabiee Mahestan Sport Club Erkek 50+
4133 Aleksei Radaev Erkek 40-
4134 Grzegorz Radecki PKW Erkek 40+
4135 Saeid Rahimi Erkek 40-
4136 Sadaf Rahimi Kadın 40-
4137 Adel Rahimianakbari Erkek 40-
4138 Lucıe Remoue TEAM FRENCH SARI Kadın 40-
4139 Masoud Riahi Erkek 40-
4140 Edin Ridžal Vučko trail Erkek 40-
4141 Alex Roberts SA rockstars Erkek 50+
4142 Stefanie Roescher Kadın 40-
4143 Misha Rosoff TEAM TAJ & Sea Flower Erkek 40+
4144 Lopez Rémi SPORTIPS Erkek 40-
4145 Mohammad Sabzi Erkek 40-
4146 Sanam Sadeghi Dizaj Ultra Sky Trail Kadın 40-
4147 Taha Koray Sahin Erkek 40-
4148 Onur Altuğ Sakallı Erkek 40-
4149 Can Saldık Decathlon Koşu Takımı Erkek 40-
4150 Saina Saleki Nila club Kadın 40-
4151 Nikoo Salimi tehrun club Kadın 40-
4152 Niklas Sandell Erkek 50+
4153 Lina Sarmiento Kadın 40+
4154 Ali Serdar Sarı Erkek 40+
4155 Mustafa Emre Sarı Erkek 40-
4156 Banu Sarıgül Erzincan Tenis Kulübü Kadın 40-
4157 Ufuk Sarısaltık Odtü Bostan Erkek 40-
4158 Ender Sarıtekin Erkek 40+
4159 Mehmet Cem Satman Bireysel Erkek 40+
4160 Gizem Savcı Rundamental Kadın 40-
4161 Zeynep Savcı Yaşlıca İSTANBUL MASTERLERİ ATLETİZM KULÜBÜ Kadın 50+
4162 Mandana Sayah Manesh Kadın 40-
4163 Yavuz Selim Sayan Alanya Running Club Erkek 40-
4164 Gizem Saygılı Ankyra SK Kadın 40-
4165 Süleyman Sayılan Erkek 40+
4166 Nurdan Sayın Beat Run Crew Kadın 40+
4167 Hümeyra Sayın Runperest Kadın 40-
4168 Hulusi Sen Erkek 40-
4169 Tomasz Serwatka Erkek 40-
4170 Anıl Sevinç Beat Run Crew Erkek 40-
4171 Mihri Sezgin Alanya Running Kadın 40+
4172 Yiğitcan Seçerdin ANKARUNNING Erkek 40-
4173 Termeh Shemirani Kadın 40+
4174 Alyona Shevtsova Kazakhstan Team Kadın 40-
4176 Ksenya Shpakova I love supersport krsk Kadın 40-
4177 Kazem Siadati Skyrun Erkek 50+
4178 Akmaral Sikhimbayeva Kadın 50+
4179 Ionescu Simona Kadın 40+
4180 Simon Simonsen Erkek 40-
4181 Fetanet Simsek Kadın 40-
4182 Madina Smagulova Kadın 40-
4183 Harald Martin Solberg Arena Trening Erkek 40+
4184 Arturas Solovjovas Erkek 40+
4185 Alireza Soltani Erkek 40-
4186 Narges Soltanieh Wod Runners Kadın 40+
4187 Jitendra Soni Erkek 40+
4188 Engin Soydaş Atakum Run Club Erkek 40+
4189 Alper Soygür Erkek 40-
4190 Assem Spanova ANR team Kadın 40-
4191 Viktoriia Stalmakova Ananas runners Kadın 40-
4192 Marek Stasiak PKW Erkek 50+
4194 Sampathkumar Subramanian Erkek 40-
4195 Sayat Sultanayev Homerun Erkek 40-
4196 Agata Synowiec-juda Kadın 40+
4197 Seçil Sürme Kadın 40-
4198 Yankı Süsen Bold Union Kadın 40-
4199 Lokman Sırakaya KOŞTUR Erkek 40-
4200 Seyedyasin Taghvaei Erkek 40-
4201 Sara Tajdar Kadın 40+
4202 Hamidreza Tajdar TAJINK Erkek 40-
4204 Murat Alper Talı BiKoşuAdana Erkek 40-
4205 Ahmet Tarakçı abelatpelat Erkek 40+
4206 Yuliia Tarasova Kadın 40-
4207 Ramazan Tavşanoğlu 08 ArtRUN Erkek 40-
4208 Sait Emre Taş ZENO'S TEAM Erkek 40-
4209 Savaş Taşkın FK RUNNİNG Erkek 40+
4210 Tuna Taşkın Decathlon Koşu Takımı Erkek 40-
4211 Tarkan Taşpınar Beat Run Crew Erkek 40+
4212 Sinan Tecer Erkek 40-
4213 Ozan Tekbaş U.R.O. Erkek 40+
4214 Zeynep Tekbaş U.R.O TEAM Kadın 40-
4215 Işıl TEKCAN Kadın 40+
4216 Seyfettin Tekin SALCANO KAPADOKYA Erkek 40+
4217 Savaş Tekin ZİNDE Erkek 40+
4218 Ahmet Tekin Team Corendon Airlines Erkek 40+
4219 Hale Temiz Kadın 40-
4220 Mikhail Ten Almaty Night Run Erkek 40-
4221 Abolfazl Teymouri Erkek 40+
4222 Resul Tezal Tempo atletizm Erkek 40+
4223 Funda Tidin Kadın 40-
4224 Hamid Tohidi wod Erkek 40+
4225 İbrahim Berk Tokdemir Mersin Running Erkek 40-
4226 Deniz Toker Öztürk Kadın 40-
4227 Aidana Toktamys ANR Kadın 40-
4228 Daria Tomilova Kadın 40-
4229 Yılmaz Tongul Koşusever Erkek 40-
4230 Kazım Topuz ÇİMTAŞ RUN Erkek 40+
4231 Mehmet Serkan Topçu RunABike Erkek 40+
4232 Soner Kazım Torun Erkek 40-
4233 Victor Tryanin Garant-CMIKI Erkek 60+
4234 Nataliia Tsvalinska Kadın 40-
4235 Buminhan Tunç Erkek 40-
4236 Şadiye Turaman Özbey Kadın 40-
4237 Eren Turgut TUSAŞ TRİATLON Erkek 40-
4238 Selma Çetinkaya Türker Adım Adım Bursa Kadın 40+
4239 Ersin Türkmen Ferdi Erkek 40+
4240 Emre Tüzen Rundamental Erkek 40-
4241 Oğuzhan Ulu Erkek 40-
4242 Ayça Tuba Ulusoy Kadın 40+
4243 Baki Yiğit Ulusoy Bold Union Erkek 40-
4244 Başak Uluyılmaz Kadın 40-
4245 Gonca Unal IOG Kadın 40+
4246 Erdem Usanma Erkek 40+
4247 Gözde Uyanık ANKARUNNING Kadın 40-
4248 Hasan Ali Uz promer running masters Erkek 50+
4249 Ferhan Uz Mersin Running Kadın 40-
4251 Sabri Uzunkulaoğlu KONYA Master Atletizm Erkek 50+
4252 Dieter Van Den Bleeken Velocity Vector Erkek 40-
4253 Amirhossein Vanaki Erkek 40+
4254 Nazlı Varol BOLD UNION Kadın 40-
4255 Mariya Vlassova Orienteering school of Almaty Kadın 40-
4256 Ivan Voloshko Erkek 40-
4257 Mahyar Vosoughi Nila club Erkek 40-
4258 Özlem Vural MADEINÇELİK Kadın 40+
4259 Lidia Welty Kadın 40+
4260 Rebecca Wetten Kadın 40-
4261 Juliane Weymann Kadın 40-
4262 Kamil Wierzbiński Ultra Sky Trail Erkek 40-
4263 Grzegorz Wolny PMC Erkek 40+
4264 Sofie Wuyts BELGIUM Kadın 40+
4265 Urszula Włodarek dentalCARE Kadın 50+
4266 Feride Yahşi YAHŞİ SİSTERS Kadın 40+
4267 Elif Yahşi Altunalan YAHŞİ SİSTERS Kadın 40+
4268 Uladzimir Yakubouski TRS Erkek 40-
4269 Halil İbrahim Yalgın Mersin Running Erkek 40+
4270 Ümit Taha Yalçın Bold Union Erkek 40-
4271 Burak Yalçın Enderun Erkek 40-
4272 Ali Orkun Yalım Kolejliler Koşuyor Erkek 40+
4273 Amir Yanaghi Nila club Erkek 40-
4274 Ejder Yapıcı Erkek 40+
4275 Alexandr Yashin I Love Running Erkek 40-
4276 Yücel Yavuz Erkek 40+
4277 Onur Yavuz Erkek 40-
4278 Oya Yavuzer Kadın 40+
4279 Mehmet Nuri Yavuzer Erkek 50+
4280 Arif Yazıcı ANADAK Erkek 40+
4281 Mehmet Yazıcı İSTANBUL MASTERS Erkek 50+
4282 Anıl Yaşagör TRAKDOSK Erkek 40-
4283 Balam Tuğba Yaşar Beat Run Crew Kadın 40-
4284 Erdem Yedidal Erkek 40+
4285 Ayazhan Yerikkyzy ANR Kadın 40-
4286 Mehmet Yerlikaya Erkek 50+
4287 Zhansaya Yessim ANR Kadın 40-
4288 İsmail Hakkı Yetim Erkek 40+
4289 Özlem Yetişen asgard Kadın 40+
4290 Suat Yetişen asgard Erkek 40+
4291 Fatih Yetmoğlu Erkek 40+
4292 Koray Yitmen Erkek 40+
4293 Hurşit Yiğit kapadokya kaplanları Erkek 50+
4294 Murat Yorgancı Bireysel Erkek 40+
4295 Naser Yousefzadeh Kandevani Ultra Sky Trail Erkek 40-
4296 Faik Yüksel Erkek 50+
4297 İlhan Yıldırım Erkek 40-
4298 Hamiyet Yıldırım Ferdi Kadın 50+
4299 Mehmet Yıldırım Mülkiye Mezunları Erkek 40+
4300 İlker Yıldırım RunTheMan Erkek 40-
4301 Ramazan Yıldırım Ferdi Erkek 50+
4302 Fatih Yıldızlı Erkek 40+
4303 Ali Yüksel Yılmaz Erkek 40-
4304 Nadir Yılmaz 07 manavgat Erkek 50+
4305 Engin Yılmaz Adım Adım Antalya Erkek 40-
4306 Hasan Yılmaz EMMOLLÜLER KOŞU GRUBU Erkek 40+
4307 Melih Yılmaz Kadiköy Runners Erkek 40-
4308 Nurkan Yılmaz Erkek 40-
4309 Behice Kaniye Yılmaz SAL KAPLANLARI Kadın 40+
4310 Mahmut Yılmaz Erkek 40-
4311 Ekin Yılmaz DÜLDÜLGÜL Kadın 40-
4312 Onur Yılmaz Bold Union Erkek 40-
4313 Ümit Yılmaz Erkek 50+
4314 Ruhi Yılmaz Erkek 50+
4315 Amirhossein Zahedi Erkek 40-
4317 Hamid Zandiyeh Torong Hostel Erkek 40-
4318 Solmaz Zare Kadın 40-
4319 Sam Zarrabi WODFAMILY Erkek 40+
4320 Evgenii Zaviriukha ilovesupersport Erkek 40+
4321 Alena Zaviriukha Iloveupersport Kadın 40-
4322 İbrahim Emre Zayim Rundamental Erkek 40-
4323 Olga Zhguta ANR Kadın 40-
4324 Viktoriya Zhukova Almila water sports Kadın 40-
4325 Yeldar Zhunussov Kazakhstan Team Erkek 40-
4326 Gulnara Ziiatdinova Kadın 50+
4327 Hanieh Ziraknia ULTRA SKY TRAIL Kadın 40-
4328 Erkan Yaşar Zorlu Bireysel Erkek 40-
4329 Oksana Zubko Kadın 40-
4330 Semih Çakır Ankarunning Erkek 40-
4331 Zeliha Çakır RUNPEREST Kadın 40-
4332 Bülent Çakırer Beat Run Crew Erkek 40+
4333 Salih Çalık SASfit Erkek 40-
4334 Fatih Çalıkuşu Fk Running Erkek 40-
4335 Kerem Çamlıbel Erkek 40+
4336 Özgür Çapraz Erkek 40+
4337 Cüneyt Çarıkçi Bold Union Erkek 40-
4338 Buşrah Çay RUNNING ACADEMY Kadın 40-
4339 Rıza Çaylı DenizliRun Erkek 40+
4340 Sevim Özlem Çağlar Kadın 40-
4341 Tugba Çelik Bireysel Kadın 40-
4342 Yelda Çelik Kadın 40+
4343 Kemal Çelikkale Bikeman Erkek 40-
4344 Barış Çetin Kim tutar Erkek 40+
4345 Alparslan Çetin Alanya Running Erkek 40+
4346 Ertan Çetinkaya Erkek 50+
4347 Bilun Çetinkaya Kadın 40+
4348 Arzu Çetintaş Kadın 40-
4349 Can Çevikbaş Erkek 50+
4350 Ahmet Çilak Ferdi Erkek 40-
4351 Metin Çolak Erkek 40-
4352 Demet Çınar KAŞKOŞYÜZ Kadın 50+
4353 Sena Çınar Runformance Kadın 40-
4354 Oğuzcan Çığ Erkek 40+
4355 Haluk Çığ Erkek 40+
4356 Esma Ölger Boldion Kadın 40+
4357 Teyfik Ölmez Erkek 50+
4358 Gökçe Öz Kadın 40-
4359 Selda Öz Kadın 50+
4360 Fatih Çağrı Özarpat Mülkiye Erkek 40-
4361 Derya Özbek Şimşek Kadın 40-
4362 Yusuf Özbey Hormekan Erkek 40-
4363 Çağrı Özcan Beat Run Crew Erkek 40-
4364 Mehmet hakan Özdemir Erkek 40+
4365 Atakan Özdemir Akademikoşu Erkek 50+
4366 Ebru Özdemir Kışlalı LİMİTSİZİZ Kadın 40+
4367 Serdar Özer Erkek 40+
4368 Hazal Özer Kadın 40-
4369 Zeynep Özkabakçı Kadın 40-
4370 Dilara Özkan Adım Adım Kadın 40-
4371 Yaşar Özkan Erkek 40-
4372 Barış Özkaya Salomon Running TR Erkek 40+
4373 Kıvanç Özkorucu Erkek 40-
4374 Pelin Özkurt Runarchy Kadın 40-
4375 Mahmut Nizam Özlütaş Erkek 40+
4376 Lori Elizabeth Özmay Kadın 40+
4377 Seyfi Özmay Erkek 40+
4378 Sevgi Özmen Kadın 40+
4379 Bilal Öztürk Erkek 40-
4380 Hüsame Öztürkci All Runners Erkek 40-
4381 Kazım Özyurt KZM Erkek 40-
4382 Önder Özyılmaz Erkek 40+
4383 Turhan Üner Bold Union Erkek 40-
4384 Ali Emrah Ünlü Erkek 40+
4385 Beren Üstünkaya Kadın 40-
4386 Enver Üçbilek Erkek 40+
4388 Ozan Şahin Erkek 40-
4389 Muhammet Yaser Şahin Beat Run Crew Erkek 40-
4390 Aydın Şahin Mersinruning Erkek 40+
4391 Yiğit Şahinbeyoğlu Alanya Running Club Erkek 40+
4392 Berceste Şeber Elif Gürsoy Kadın 40-
4393 İlhan Şen Kapadokya Kaplanları Erkek 50+
4394 İsmail Şen ADIM ADIM ANKARA Erkek 40-
4395 Ercan Şen Erkek 40+
4396 Hüseyin Kerem Şenal TEMPO ATLETİZM Erkek 40-
4397 Taha Enes Şener Erkek 40+
4398 Berfin Şenol Kadın 40-
4399 Zeynep Şentürk Elif Gürsoy Kadın 40-
4400 Hakkı Şimşek Erkek 40-
4401 Hande Şıktaşlı Ferdi Kadın 40+
4402 Amila Štaljo Skakavac trail Kadın 40-
4403 Ekaterina Dimitriyeva Kadın 40-
4404 Serhat Sarıtaş Erkek 40-
4405 İsmail Selçuk Erkek 40-
4406 Aidana Tulkibek SRC Kadın 40-
4407 Alireza Safaeian Konyaalti Runners Erkek 40-
4408 Antonija Brezovska 091RUNCrW Kadın 40+
4409 Cem Savacı Erkek 50+
4410 Derya Ateşli Çydd Kadın 40-
4411 Dimitri Mihailov Miovski 091RUNCrW Erkek 40+
4412 Elena Fogel SunTeam Kadın 40-
4413 Gizem Nur Şahin Kadın 40-
4414 Güngör Özege Erkek 40-
4415 İsmail Yolcu Erkek 50+
4416 Mohammad Motiei Erkek 40-
4417 Sena Ayşe Çimen ODTÜ Kadın 40-
4418 Özkan Gök Erkek 40-
4419 Adem Göktaş Kapadokya Kaplanları Erkek 40+
4420 Alix Noblat Salomon Kadın 40-
4421 Ertan Yıldız Erkek 50+
4422 Corinne Crabé Carreras de Montaña Kadın 50+
4423 Ali Orhun RUNFORMANCE Erkek 40-
4424 Ali Şahin AVESGo! Erkek 40-